از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی ، فروشگاه اینترنتی ایزپیک به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. کاربر سفارش دهنده طرح و عکس را  در سایت فروشگاه اینترنتی ایزپیک برای خرید درج نموده است.

ارزش طرح و عکس های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. طرح ها پس از پرداخت وجه برای مشتریان قابل دانلود می باشد. بخشی از طرح ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. سفارش دهنده در قسمت تماس با ما میتواند از عکس ها و طرح های دانلود شده، میزان رضایت خود را از خدمات سایت ابراز می نماید.

تمامی توضیحات لازم در مورد محصول دانلودی، در قسمت دانلود قرار داده شده است.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل طرح (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل طرح خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه طرح ها و عکس های فروشی موجود در این وب سایت، متعلق به سایت فروشگاه اینترنتی ایزپیک می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه اینترنتی ایزپیک، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی شهروند، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.